Ciekawostki w LF2

Napisane dnia: 02.07.09 - przez: admin - Powrót

W każdej grze można znaleźć różne interesujące techniki, odkryć jakieś ciekawe miejsca lub ataki które nie rzucają się w oczy, lub po dokładniejszym przyjrzeniu się prostym technikom odkryć coś naprawdę ciekawego. W Little Fighter 2 nie jest inaczej:

Odbijanie pocisków

Każda postać przy pomocy zwykłego ataku może odbijać większość pocisków(pociski Sorcerera, Johna, Firena, Freeza, Dennisa, Davisa), wystarczy uderzyć w odpowiednim momencie. Pocisków nietrwałych(szybko znikają gdy nie trafią w przeciwnika, np. pociski Deepa) oraz kuli energii Juliana(Soul Bomb) nie można odbić w taki sposób:-)

Lodowy miecz Freeze

Lodowy miecz Freeze zamraża również gdy rzucimy nim w przeciwnika. Każda inna postać może używać lodowego miecza podniesionego z ziemi.

Kula Juliana(Soul Bomb)

Kulę energii Juliana, można rozbić przy pomocy czarów Johna lub dłoni feniksa Louisa(lub LouisaEx).

Wszystkie postacie

Po załadowaniu LF2 w głównym menu należy wpisać(po prostu wstukać na klawiaturze) lf2.net. Ten kod odblokowuje wszystkie postacie dzięki czemu zyskujemy możliwość gry dodatkowymi 13 postaciami.

Kierowanie pociskiem

Podczas puszczania serii pocisków, klawiszami góra/dół można skierować je w daną stronę(normalnie lecą prosto, klawisz w górę - po skosie do góry, w dół - po skosie w dół). Przytrzymując klawisze góra/dół na zmianę można uzyskać falę z pocisków która jest skuteczna przeciwko grupie przeciwników.


Brak obrazów!
Strona: 1