BattleNet przez hamachi

Napisane dnia: 09.06.09 - przez: admin - Powrót

Gra przez internet zawsze dostarcza wielu nowych emocji. Niestety jest to jedyny minus LF2. W standardowej wersji LF2(1.9, 1.9c, 2.0) łączenie się z innymi graczami przez sieć nie działa należycie. Aby więc grać przez sieć potrzebne są dwie rzeczy: hamachi i LF2 BN. Pierwszy programik służy do tworzenia wirtualnej sieci LAN. Druga aplikacja to oczywiście Little Fighter 2 Battle Network(pobierz LF2 BN) - odchudzona i szybsza wersja LF2.

Hamachi

1. Instalacja
Należy pobrać najnowszą wersję hamachi(pobierz hamachi) i zainstalować zgodnie z instrukcjami instalatora.
2. Użytkowanie
Należy odpalić Hamachi. Program powinien połączyć się automatycznie, jeśli nie, trzeba kliknąć na przycisk uruchomienia(1). Aby utworzyć nową sieć, trzeba kliknąć na przycisk tworzenia sieci(2) a następnie Utwórz nową sieć. Po wpisaniu nazwy i hasła kliknij Utwórz. Jeśli chcesz dołączyć do istniejącej sieci zamiast Utwórz nową sieć kliknij Dołącz do istniejącej sieci i po wpisaniu nazwy i hasła kliknij Dołącz.3 .Łączenie się przez grę
Jeśli już są dwie osoby w sieci Hamachi należy odpalić LF2 BN. Następnie w głównym menu wybrać Network Game. Następnie jedna z osób klika Waiting for Opponent a druga Connect to Opponent i wpisuje ip hamachi pierwszej osoby(3). Jeszcze tylko gra się załaduje i jazda!
4. Rozmowa
Przy grze przez neta komunikacja to bardzo ... czytaj dalejStrona: 12